Středa 13.06.2012 v 17,00 od Benziny - Bohoušova 60
Trasuje Bohouš 60:
Přátelé, kamarádi
Sraz v 17.00 Benzina (Valteřická), směr kaplička, Kněžice, okolo Moewaldovi boudy na Velbloudku, horní cestou po úbočí Žalý na Rovinka, okolo Arniky k přehradě, Špindlerův Mlýn, Hromovka, po modré do Strážného, v případě chuti a času na Hříběcí a Lujsiným údolím do Dolního Dvora, Lánova a okolo letiště na Základnu. V případě špatného počasí se start přesouvá na Základnu a to od 18.00 hod!!!
Zdraví Bohouš